Skocz do…

FVWM

Powrót do „Skocz do”

10.png (516 KiB)

Oto i mój nowy window manager - FVWM. Po kilku dniach konfiguracji doszedłem do wniosku, że już świat może go ujżeć :P W zasadzie z wyglądu niewiele się różni od KDE, ale za to o ile mnie pamięci zużywa i o ile szybciej się włącza! :)

Po prawej widzimy nowość - GkrellM, który zastąpił mi w całości kickera. Również po prawej, tyle że horyzontalnie widać FvwmConsole, który automatycznie się chowa, gdy traci focus.. Czyż to nie jest wspaniałe? :)

W tle odziana w biel Adriana Lima.

(516 KiB)


W kategoriach:

Komentarze

Powrót do „Skocz do”

»» Files

  • Dodano:2009/04/17, 16:40

Czy mógłbyś mi polecić jakieś linki do skonfigurowania fvwm ?
Z fvwm nie miałem wcześniej styczności ale miałem fluxboxa i kde. Używam aktualnej wersji slackware. Jeśli można to prosiłbym o poradniki konfiguracji po polsku. Szukałem w google ale nie znalazłem nic co by dość dobrze tłumaczyło jak mam skonfigurować fvwm. Jeśli możesz to udostępnij swój plik .fvwm2rc. Z góry dziękuję pozdrawiam Files.

»» mina86

  • Dodano:2009/04/18, 10:44

man fvwm (czy może man fvwm2, już nie pamiętam) oraz dokumentacja na stronie projektu. Moja konfiguracja dostępna jest na githubie

Dodaj komentarz

(markdown)
Jeśli nie widzisz obrazka, to niestety nie skomentujesz...